Úspešný rok hádzanárok SPORT CLUB Senec

Úspešným ukončením hádzanárskej sezóny ročníka 2015/2016 v 2.lige pokračujú hádzanárky v plážovej hádzanej. Po dohode z hádzanárskym klubom z Gyoru ( Maďarsko)sme tento rok spojili družstvá plážovej hádzanej . Družstvo reprezentuje v troch súťažiach a to Majstrovstvá Maďarska, Majstrovstvá Slovenska , Európa Tour.

Družstvo hádzanárok SPORT CLUB Senec sa v rámci plážovej hádzanej stalo Majstrom Slovenska za sezónu 2015/2016 a zároveň sa stal víťazom Slovakia tour , kde vyhral všetky zápasy na Slovensku. Titul Majstrov Slovenska v plážovej hádzanej si obhájil už po štvrtý krát.

Dostali sme pozvánku od EHF na turnaj najlepších družstiev Európy do Španielska z čoho sa veľmi tešíme. Družstvo momentálne bojuje o titul Majstra Maďarska pod názvom „ Canabys energy drink Gyor- Senec“. Finálový turnaj o Majstra Maďarska bude v Balatonboglári 5. – 7. augusta 2016.

Pred finálovým turnajom Majstra Maďarska nás čakajú ešte zaujímavé turnaje dňa 29.- 31. júl 2016, kde naše družstvo odohrá zápasy Euro Tour v Salgotariane. Popasujeme sa z 21 družstvami z Maďarska, Chorvátska, Slovinska, Talianska, Nemecka, Holandska, Poľska, Ruska, a z Bulharska. Ak skončíme do 9.miesta tak budeme mať právo štartovať na Majstrovstvách Európy družstiev.

Výsledky za sezónu 2015/2016 – CANABYS ENERGY DRINK KANONIERKY SENEC

Euro Tour
4. miesto Tessanokili (Grécko)
2. miesto GAETA (Taliansko)
1. miesto Čunovo
1. miesto Senec

Majstrovstvá Maďarska
1. miesto Nagyatág
4. miesto Dabas
9. miesto Balaton

Kanonierky sú na 12.mieste v Európe a v Maďarskej súťaži na 8.mieste čo zaručuje účasť vo finálových turnajoch.

Naše reprezentantky trénujú v Senci na plážovom ihrisku na Juhu Slnečných Jazier. Ponúkame Vám možnosť prezentovať Vašu spoločnosť na našich reklamných plochách cielene pre širokú verejnosť. Naše reklamné plochy sa nachádzajú na oplotení a tam , kde sa denne pohybuje obrovský počet ľudí. Cieľová skupina je široká. Ak si prajete umiestniť možnosť Vašej reklamy, cenové podmienky a iné dotazy, kontaktujete nás na tel. č: 0905245636.

Vedenie SPORT CLUB Senec